تبلیغات
کسب درآمد
جالبه اگه بخونید...!
زندگی یکسر صحنه ی بازی است من این را خوب می دانم اما!!! همه برای بازی های حقیر آفریده نشده اند...!!!!
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 3 بهمن 1392 توسط بابک ده نمکی | نظرات ()
طبقه بندی: متفرقه، 
کرمان - خبرگزاری مهر: مسئول روابط عمومی صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: برای دریافت سبد کالا نیاز به ثبت نام در هیچ سایت و فروشگاهی نیست و مردم باید مراقب عده ای سودجو که قصد شایعه پراکنی در این خصوص را دارند، باشند.

عباس سعید در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ارائه سبد کالا فرآیندی ملی بوده و بر مبنای اطلاعات طرح یارانه ها صورت می گیرد و تنها تفاوت آن با یارانه ها در محدودتر بودن تعداد افراد است.

وی با اشاره به اینکه توزیع سب کالا در واقع براساس یک برنامه ریزی قبلی انجام می شود، تاکید کرد: نیاز نیست افراد برای دریافت سبد کالا در هیچ سایت یا فروشگاهی ثبت نام کنند.

سعید همچنین در خصوص پخش پیامکهایی با این متن که" شماره ملی سرپرست خانوار را به شماره 30000 پیام کنید. برای ثبت نام سبد کالا تا ساعت 12 شب بیشتر فرصت ندارید." گفت: این اس ام اس به هیچ عنوان مورد تایید سازمان صنعت، معدن و تجارت نبوده و هیچ جنبه رسمی ندارد.

وی گفت: توزیع سبد کالا رایگان است و اشخاص حقیقی یا حقوقی و یا واحدهای توزیع کننده حق دریافت هیچ گونه وجی را ندارند.

این مسئول یادآور شد: مردم باید اطلاعات را از طریق منابع موثق خبری پی گیری کنند چرا که اخیرا عده ای سودجو از طریق شایعه پراکنی اقدام به ثبت نام افراد برای دریافت سبدکالا کرده و در مواردی نیز وجوهی را دریافت کرده اند.
 VPN

قالب وبلاگ