تبلیغات
کسب درآمد
جالبه اگه بخونید...!
زندگی یکسر صحنه ی بازی است من این را خوب می دانم اما!!! همه برای بازی های حقیر آفریده نشده اند...!!!!
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 19 فروردین 1393 توسط بابک ده نمکی | نظرات ()
طبقه بندی: ترفند های نرم افزاری، 
کاربران بسیاری بر روی سیستم خود نرم افزار های امنیتی نصب می کنند، اما آن ها به هر دلیلی بعد از مدتی از نصب آن ابراز پشیمانی می کنند.

برای مثال برخی افراد می گویند که باعث سنگینی سیستم می شود و برخی دیگر می گویند که حجم آپدیت اولیه آن بسیار زیاد است.

اما امروز نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که دست کمی از یک آنتی ویروس نداشته و می تواند در حد یک آنتی ویروس و یا بلکه بهتر از آن هم عمل کند.

Malwarebytes Anti-Malware یک نرم افزار امنیتی عالی در زمینه حذف و پاکسازی Malware ها است و تا حد بسیار زیادی می تواند به سیستم شما در شناسایی اینگونه بد افزار و مخرب ها کمک کند.این نرم افزار قادر است که روت کیت هایی در سیستم شما مخفی شده اند را شناسایی کرده و از بین ببرد.

بعلاوه این نرم افزار قادر است تا سایت های مخربی را که به آن ها رجوع می کنید شناسایی کرده و از ورود به آن ها جلوگیری به عمل بیاورد.

شما می توانید این نرم افزار مفید را کنار یک آنتی ویروس سبک و قوی مانند Eset Smart Security نصب نموده و از قابلیت های بی نظیر آن بهره کافی را ببرید

اینترفیس نرم افزار بسیار زیبا بوده و طراحی جالبی بهره می برداین نرم افزار بسیار سبک است و دارای آپدیت اولیه و روزانه بسیار کمی است.می تواند فایل های درایو های شما را در مدت زمان کوتاهی اسکن کرده و مخرب های شناسایی شده را به صورت لیست شده برا شما به نمایش در آورد.شما با این نرم افزار دیگر نگران از دست رفتن اطلاعات و به سرقت رفتن آن ها نخواهید بود و می توانید آن را با خیالی آسوده بر روی سیستم خود نصب کنید.


VPN

قالب وبلاگ