تبلیغات
کسب درآمد
جالبه اگه بخونید...!
زندگی یکسر صحنه ی بازی است من این را خوب می دانم اما!!! همه برای بازی های حقیر آفریده نشده اند...!!!!
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 7 مرداد 1393 توسط کاوه ده نمکی | نظرات ()
طبقه بندی: متفرقه،  نقاشی های جالب، 
 شاید تصور اینکه یک ورزش سخت و خشن را با هنر بیامیزیم کمی سخت باشد زیرا به نظر نمی رسد حاصل این دو بتواند اثری خارق العاده باشد ولی یک بوکسور هنرمند توانسته است این نظریه را برای همیشه رد کند.

"بارت ون پولان" اهل هلند نشان داده است که کشیدن نقاشی و ترکیب کردن آن با ورزش بوکس امکان پذیر است و می توان به حاصل کار نیز خوشبین بود. او برای کشیدن نقاشی های خود از تکنیک های بوکس استفاده می کند تا بهترین اثر را خلق نماید.این بوکسور هر روز دستکش های ورزشی خود را به دست می کند و پس از غوطه ور کردن آن ها در رنگ شروع به مشت زنی به بوم نقاشی می کند البته لازم است این نکته را بگوییم که بوم نقاشی او به دور یک کیسه بوکس پیچیده شده است .

او می گوید که زمان ورزش حس انسان های اولیه را بدست می آورد زیرا که بوکس در اصل ورزش این افراد بوده است. همین ایده باعث شده تا او حس انسان های اولیه خود را در قالب رنگ و بوم و با نقاشی هایی که تنها رنگ ها در آن پراکنده شده اند پیاده کند.

این ورزشکار که خود شاگرد یکی از بزرگترین مشت زنان تاریخ یعنی "جوفریزر" بوده است یک گالری از نقاشی های بوکسی خود را به نمایش گذاشت که چند نمونه کار او به قیمت های بیش از 1000 دلار به فروش رسید.


VPN

قالب وبلاگ